Prefa

Silná ako býk! Značka PREFA je popredný rakúsky výrobca a dodávateľ inovatívnych stavebných materiálov, špecializuje sa na strešné krytiny, fasádne či odkvapové systémy. S viac ako 75 rokmi skúseností prináša PREFA na slovenský trh produkty, ktoré zaujmú svojím štýlovým dizajnom, nekompromisnou kvalitou a dlhotrvajúcou odolnosťou.

Viac o produktoch
12_DE_535_Bad_Soden_EFH_0906
12_DE_535_Bad_Soden_EFH_1011

Strešná krytina

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Odkvapový systém

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Plechy a zvitky

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Príslušentvo Prefa

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Doplnkové služby

poradenstvo

Odborné poradenstvo

Ponúkame vám odborné poradenstvo produktov PREFA s kompletnou podporou od výberu materiálov až po realizáciu projektu.

doprava

Realizácia strechy

V oblasti striech máme dlhoročné skúsenosti. Preto vám vieme odborne poradiť aj s výberom realizačnej firmy a zabezpečiť montáž s kvalifikovanými odborníkmi.

realizacia

Doprava materiálu

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám vieme pomôcť aj s realizáciou dodávky materiálu až priamo k vám.

40-ročná záruka

Hliníkové produkty PREFA poskytujú 40-ročnú záruku na farbu a materiál. Čo vám zaručuje dlhú životnosť a vysokú kvalitu.
zaruka

Odolná voči búrkam

Vďaka kvalitnému skrytému ukotveniu k podkladu a pokládky na väzbu, strechy a fasády značky PREFA odolávajú aj veľmi silným náporom vetra.
odolna-voci-burkam

Odolná voči korózii

Hliník má schopnosť vytvárať ochranný povrch, ktorý sa po poškodení automaticky regeneruje. Pre väčšinu striech a fasád značky PREFA sa materiál navyše ošetruje kvalitným vypaľovacím lakovaním.
odolna-voci-korozii

Ľahká a stále pevná

Strechy značky PREFA majú nízku hmotnosť a stále vysokú kvalitu. Strecha PREFA váži približne 2,6kg/m2, čo je zlomok bežnej strechy (približne 35 – 55 kg/m²). To znižuje zaťaženie krovu obyčajného rodinného domu až o 10 ton!
realizacia

Atraktívny dizajn s farebne stálym povrchom

Produkty PREFA sú ošetrené špeciálnym náterom, ktorý im dodáva vysokú odolnosť proti teplotným zmenám a nepriaznivým poveternostným vplyvom. Vďaka čomu bude vaša vysnívaná farba produktov stále rovnako žiarivá.
AT_Tuernitz_Schindel_19_3242_54076

Kompletné riešenia - dokonalé zladenie

PREFA nie je len silná strecha. V produktovom portfóliu nájdete aj produkty pre fasády, odvodňovacie systémy či protipovodňovú ochranu.
Prefa_AT_Bauernhaus_St-Veit-2323

Ekologické riešenia

Značka PREFA sa venuje ochrane životného prostredia prostredníctvom 100% recyklovateľných hliníkových výrobkov. Ich nízka hmotnosť a dlhá životnosť zaručujú trvalú udržateľnosť.
Maienluft14_550744
... Viac benefitov ... ... Menej benefitov ...

Ako to celé začalo? V povojnovom Salzburgu, zasiahnutom ničivými následkami vojny, talentovaný klampiar Alois Gödl hľadal riešenie pre odolné strešné krytiny. Experimentoval s rôznymi kovmi, pričom objavil mimoriadny potenciál hliníka. S jeho pomocou vytvoril revolučnú falcovanú škridlu, ktorá položila základ pre vznik značky PREFA. Táto inovácia úspešne transformovala trh s krytinami a prvé strechy PREFA sa dodnes pyšne vypínajú v Salzburgu ako dokonalé príklady remeselného umenia.

NAKUPOVAŤ
prefa-logo-transformed

Posledné novinky a akcie

shape-nad-footer

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme…

phone-line+421 948 522 141 mail-lineinfo@roofing.sk