Prefa

Silná ako býk! Značka PREFA je popredný rakúsky výrobca a dodávateľ inovatívnych stavebných materiálov, špecializuje sa na strešné krytiny, fasádne či odkvapové systémy. S viac ako 75 rokmi skúseností prináša PREFA na slovenský trh produkty, ktoré zaujmú svojím štýlovým dizajnom, nekompromisnou kvalitou a dlhotrvajúcou odolnosťou.

Viac o produktoch
12_DE_535_Bad_Soden_EFH_0906
12_DE_535_Bad_Soden_EFH_1011

Strešná krytina

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Odkvapový systém

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Plechy a zvitky

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Príslušentvo Prefa

checkbox-circle-line-prefa

Produkty skladom

Zobraziť všetky

Doplnkové služby

poradenstvo

Odborné poradenstvo

Ponúkame vám odborné poradenstvo produktov PREFA s kompletnou podporou od výberu materiálov až po realizáciu projektu.

doprava

Realizácia strechy

V oblasti striech máme dlhoročné skúsenosti. Preto vám vieme odborne poradiť aj s výberom realizačnej firmy a zabezpečiť montáž s kvalifikovanými odborníkmi.

realizacia

Doprava materiálu

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám vieme pomôcť aj s realizáciou dodávky materiálu až priamo k vám.

40-ročná záruka

Hliníkové produkty PREFA poskytujú 40-ročnú záruku na farbu a materiál. Čo vám zaručuje dlhú životnosť a vysokú kvalitu.
zaruka

Odolná voči búrkam

Vďaka kvalitnému skrytému ukotveniu k podkladu a pokládky na väzbu, strechy a fasády značky PREFA odolávajú aj veľmi silným náporom vetra.
odolna-voci-burkam

Odolná voči korózii

Hliník má schopnosť vytvárať ochranný povrch, ktorý sa po poškodení automaticky regeneruje. Pre väčšinu striech a fasád značky PREFA sa materiál navyše ošetruje kvalitným vypaľovacím lakovaním.
odolna-voci-korozii

Ľahká a stále pevná

Strechy značky PREFA majú nízku hmotnosť a stále vysokú kvalitu. Strecha PREFA váži približne 2,6kg/m2, čo je zlomok bežnej strechy (približne 35 – 55 kg/m²). To znižuje zaťaženie krovu obyčajného rodinného domu až o 10 ton!
realizacia

Atraktívny dizajn s farebne stálym povrchom

Produkty PREFA sú ošetrené špeciálnym náterom, ktorý im dodáva vysokú odolnosť proti teplotným zmenám a nepriaznivým poveternostným vplyvom. Vďaka čomu bude vaša vysnívaná farba produktov stále rovnako žiarivá.
AT_Tuernitz_Schindel_19_3242_54076

Kompletné riešenia - dokonalé zladenie

PREFA nie je len silná strecha. V produktovom portfóliu nájdete aj produkty pre fasády, odvodňovacie systémy či protipovodňovú ochranu.
Prefa_AT_Bauernhaus_St-Veit-2323

Ekologické riešenia

Značka PREFA sa venuje ochrane životného prostredia prostredníctvom 100% recyklovateľných hliníkových výrobkov. Ich nízka hmotnosť a dlhá životnosť zaručujú trvalú udržateľnosť.
Maienluft14_550744
... Viac benefitov ... ... Menej benefitov ...

Ako to celé začalo? V povojnovom Salzburgu, zasiahnutom ničivými následkami vojny, talentovaný klampiar Alois Gödl hľadal riešenie pre odolné strešné krytiny. Experimentoval s rôznymi kovmi, pričom objavil mimoriadny potenciál hliníka. S jeho pomocou vytvoril revolučnú falcovanú škridlu, ktorá položila základ pre vznik značky PREFA. Táto inovácia úspešne transformovala trh s krytinami a prvé strechy PREFA sa dodnes pyšne vypínajú v Salzburgu ako dokonalé príklady remeselného umenia.

NAKUPOVAŤ
prefa-logo-transformed

Posledné novinky a akcie

KIOTO – JEDINÁ BETÓNOVÁ ŠKRIDLA SVOJHO DRUHU

KIOTO je nová kvalita medzi betónovými škridlami – jedinečná a atraktívna. Inovatívna z hľadiska dizajnu, vytvorená s vášňou a najväčšou presnosťou. Porušenie konvencií.

Jarná akcia na strešné krytiny Ruukki

Využite jarnú akciu fínskeho výrobcu plechových strešných krytín RUUKKI na nákup strechy v najvyššej kvalite za najvyššie zľavy.
Platnosť akcie od 1. marca 2024 do odvolania alebo oznámenia novej akcie.

Jesenná akcia na škridle a keramické doplnky Tondach

Radi by sme Vás informovali o jesennej akcii Tondach, v ktorej výrobca pálených škridiel pripravil atraktívne zľavy na vybrané modely škridiel TWISTON 9, CONTITON 9, PLANOTON 9, CONTITON 16 (zľava

Jesenná akcia na strešné krytiny Ruukki

Využite jesennú akciu fínskeho výrobcu plechových strešných krytín RUUKKI na nákup strechy v najvyššej krytine za cenu lacnejšej krytiny. Platnosť akcie od 25.8 do 31.1.2023 pri objednaní najmenej 100 m2

30 ROČNÁ ZÁRUKA NA NOVÚ RODINU FOLIÍ DELTA-XX PLUS®

DELTA-XX PLUS® je prvá štandardná podstrešná fólia od firmy DÖRKEN s prémiovo dlhou životnosťou. Pri profesionálnom spracovaní a položení, poskytuje spoločnosť DÖRKEN až 30-ročnú záruku funkčnosti.

Odolný Prefalz® a jeho všestranné využite aj pre náročný dizajn

Vďaka širokému spektru použitia, je Prefalz® vhodný pre rôzne typy budov a projektov, od rodinných domov po veľké administratívne budovy, od jednoduchých tvarov až po komplexné architektonické koncepty.

shape-nad-footer

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme…

phone-line+421 948 522 141 mail-lineinfo@vsetkoprestrechu.sk